Про нас
Мультибрендовий онлайн-бутик CHICLY - найбільший інтернет-магазин жіночого одягу в Україні.

Ми зібрали для вас асортимент верхнього одягу, взуття та жіночого одягу в одному інтернет каталозі. Наш асортимент складає більше 35 000 товарів, які ви можете замовити на нашому сайті або придбати в наших магазинах.

З нами ви зможете зручно, вигідно і просто вибрати продукт, який найкраще підходить саме вам. Компетентність наших консультантів і зручність вибору на сайті оцінили вже багато наших клієнтів.

Ми пропонуємо вам:

  • Фабричні вироби найбільших фабрик України, Греції, Італії, Туреччини, Китаю
  • Дизайнерські речі виробництва наших ательє
  • Індивідуальний пошив на замовлення

Асортимент
Виробів багато і вибір завжди є. Скориставшись фільтрами, будь-яка дівчина підбирає собі шубу, пальто, балетки або плаття за кілька хвилин. Якість відмінна, незважаючи на велику розбіжність цін.
Ми шиємо все і на будь-який гаманець, Ви залишаєтеся задоволені завжди. Індивідуальний підхід - це прорахунок декількох варіантів для можливості вибору. Відшиває по фото вироби, які носять зірки і знамениті люди.

Зручність та економія часу
Тепер не потрібно витрачати години і дні, щоб об'їхати все салони верхнього одягу, взуттєві магазини та бутики з сукнями, костюмами і спортивним одягом. Ви все це можете знайти у нас! Нам легко можна задати питання в соціальних мережах або залишити заявку на сайті.

Крім того у нас є свій магазин, де усі товари можна приміряти. Ми відправляємо додаткові фотографії за вашим бажанням для впевненості перед поїздкою. Якщо той же виріб, який ви вибрали відсутня - запропонуємо вам індивідуальні пошиття або доставку з наших складів. З радістю чекаємо вас в наших магазині в Києві!

При пошитті ми успішно працюємо з клієнтками без особистої зустрічі.
Виріб з хутра (будь то шуба або жилетка) має стандартні припуски на вільне обегания (це не сукня або нижню білизну). Віддаленої листування і дзвінка вистачає для обговорення всіх деталей майбутнього виробу, а процес пошиття контролюється фото звітами і по Скайпу.
Якість виробництва ми виносимо на перше місце в нашій роботі!